YG’nin Yeni Kız Grubu: Black Pink


Makale : YG’nin yeni kız grubu 4 kişiden meydana geliyor ve adları BLACK PINK

Kaynak : Naver

Gönderilme Tarihi: Haziran 2016

YG’nin yeni kız grubu 4 kişiden meydana geliyor ve adları BLACK PINK

En büyük ajanslardan biri olan YG Entartainment,2NE1’dan 7 yıl sonra yeni bir kız grubu çıkaracak,adları BLACKPINK ve son üyeleri yayınlandı.

29 Haziran sabahı,YG 96’lı Jennieyi,19 yaşında ki Tayland doğumlu Lisa’yı,95’li Jisoo ve Koreli ve 97’li Avusturalya’da büyüyen Rose’u duyurdu.Şu ana kadar yeni kız grubu BLACKPINK üyesi olarak 4 kişi yayınlandı.

YG’nin Kısmı : BLACKPINK birazcık farklı anlamı temsil eden en iyi renkler,bu sadece güzel şeyler değil,görüntü ve yeteneğin bir arada kombinasyonunun hakkında.

Resmi YG kıdemlisi : ”Aslında,iki yıl önce 9 üyenin grubun üye sayısını temsil etmesi düşünülüyordu,ama aniden planlar ilk olarak 4 üyenin gönderilmesi yönünde değişti.” ekledi ”YG kesin olarak ne yapacağını bilemezsiniz,ancak geri kalan 5 stajyer hala YG’de pratik yapıyor.Şirket ilk önce BLACKPINK’i yayınlamak istedi.”

YG’nin Tarafı : Geçtiğimiz iki yıldan beri BLACKPINK’in şarkılarını besteleyen ve ürettiği için baş üreticisi Teddy’ye prodüksiyon olarak güvenimiz tam.

YG BLACKPINK’in debutunu başarılı hale getirmek için, debutları için 4 ünlü yabancı kareograf ile anlaştı çoktan debut hazırlıklarında son aşamaya geldiler.

%62 erkek %38 kız

Yorumlar :

[+195,-5] Yani başka bir iKON ve WINNER durumumu yapacak? Fanwar? heolll kekeke

[+95,-4] Kardeş grup diğer bir 5 yılda yayınlanacak o zaman

[+86,-7] YG’de olay sadece güzel yüzler değil

[+89,-11] Yani,sonunda 4 üye

TR : BLΛƆK PIИK Turkey
ENG : BLΛƆK PIИK Buzz

blackpink1 blackpink2 blackpink3 blackpink4


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

2
46
2 shares, 46 points

Bunlarada Göz Atın!

Daha Fazla : Genel