Türkiye’ye Gelen Koreli Ünlüler


50
53 shares, 50 points

 

1-) Gonh Hyo Jin 

Marie Claire Korea Dergisi  çekimleri için gelen Gonh Hyo Jin Türkiye’nin tarihi illerini gezdi bazı fotoğrafları aşağıdan bakabilirsiniz.

2-)Lee Seung Gi

Noonas over flowers adlı program için Türkiye’ye geldi.Sultanahmet ve Ayasofya’da yapılan çekimler 1 gün sürdü.

3-)Nuest


Kpop şarkı yarışmasının İstanbul elemelerinde jürilik yapmaya gelen bu grup  havaalanında sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.Ayrınca grup Hürriyet gazetesine röportaj verdi. Okumak için tıklayınız.

4-) Shin Hwa


Fotoğraf çekimleri için 2003 yılında gelen Shin Hwa çekimlerin çoğunu turistik yerlerde gerçekleştirmişler.Çekimlerin çoğu Eminönü, Sultanahmet, Dolmabahçe Sarayı, Gülhane, Taksim, Sirkeci, Galata Kulesi ve İstanbul’un meşhur arka sokaklarında gerçekleşti.

5-) Yong Kye Sang 


Yong Kye Sang’ın Türkiye Gezisi adlı belgesel çalışması için Türkiye’ye gelen bu ünlü,tam bir turist gibi sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp başka şehirleri de sokak sokak gezip, muhteşem kareler yakalamış.10 Dakikalık belgesi aşağıdan izleyebilirsiniz

6-)Jae Joong 


Türkiye’deki fanları ile buluşmaya gelen bu ünlümüz,bir etkinlikte bir şaka yapıp “Korece bilen bir Türkle evlenebilirim” dedi.Kore’ye döndüğünde ise çok kez Türkiye’yi çok beğendiğini ve soran arkadaşlarına bir dahaki sefere onlarla beraber gitmek istediğini söyledi.
Fanmeeting den bir video ;
Türkiye’ye gelmesi ile alakalı kore kanalının haberi;
Dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ilede görüştü.

7-)PSY 

PSY 22 Şubat 2013 gecesi İstanbul Blue Night organizasyonu kapsamında bir konser verdi. Gangnam Style şarkısı ile Dünya üzerine büyük bir yankı uyandıran bu koreli ünlü de Türkiye’ye gelen ünlüler arasında yer alıyor.Resimde de gördüğünüz gibi Acun Ilıcalı’nın yeneksizsiniz programına da konuk oldu.Salondaki enerjiyi çok beğendiğini dile getirdi.

 

 

Music Bank ile gelenler (2013)


2013 yılında music bank ile gelen ünlüler de baya var hani.Muhteşem şarkılar,kareografiler eşliğinde gerçekleştirilen bu etkinliğe katılan grup ve ünlülere göz atalım.

8-)Ailee

Üsküdar’a Giderken adlı şarkıyı seslendirdi.

9-)Beast


10-)Ft-Island 

11-)Mblaq


12-)Super Junior

13-)Miss A

14-)Exid

N11’in konseri için geldiler ve Star tv’de Melek programına katıldılar.
Katıldıkları Programı Aşağıdan İzleyebilirsiniz;

 

15-)Rania 

N11’in konseri için Exid ile birlikte geldiler.

16-)Song Seong Heon  (2014)

Sonj Seung Heon, geçtiğimiz yıl Nisan ayında gerçekleşen SH&Asto Japon etkinliği çerçevesinde ülkemize gelip, tanıtım fotoğrafları çektirdi. İşte o fotoğraflardan bazı kareler: 

17-)Song Jae Rim-Kim So Eun(2014)

We got married adlı programdaki evlilikleri için balayına Türkiye’ye geldiler.Ve burada geçirdikleri zamanı kamera kaydına aldılar ve Kore’de yayınlandı.

 

18-.Jung Eum Hwang
Kill Me Hell Me dizisinin ardından bir katalog çekimi için Türkiye’ye gelen Jung Eum Hwang geldiğini İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafla duyurdu.
19-)Led Apple
Türkiye-Kore Dostluk Derneğinin katkısıyla 2014 yılında düzenlenen konser 1 Kasım tarihinde “Garajistanbul’da” gerçekleşti.
20.Son Yeo Jin
Çoğumuzun kendisini Personal Taste dizisi ile tanıdığımız Son Hye Jin’de bir derginin fotoğraf çekimleri sayesinde ülkemize gelen isimler arasında…
21-)Taecyeon
Ülkemize kısa süreli bir tatil için gelen Taecyeon paylaştığı bir fotoğraf sonrası Türkiye’de olduğu anlaşıldı.

22-)Cnblue

Türkiye’de düzenlenecek Asya Pasifik Şarkı Yarışması’na katılacak olan Güney Kore’nin genç Rock grubu CNBLUE, İstanbul’a gelişinde Atatürk Havalimanı’nda binlerce hayranı tarafından karşılandı.

 

kaynaklar : hürriyet , ereninkoresi ,hoontugba1

Bizim bildiklerimiz bu kadar sizinde bildiklerinizi yorum olarak yazın listeye ekleyelim 🙂


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

50
53 shares, 50 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
140
Cute
Angry Angry
27
Angry
Fail Fail
36
Fail
Love Love
82
Love
WTF WTF
20
WTF
Like Like
61
Like
Dislike Dislike
11
Dislike
Patesi