[SON DAKİKA] Choa Resmi Olarak AOA’den Ayrılacağını Duyurdu [GÜNCELLEME]


80
115 shares, 80 points

AOA Choa resmi olarak gruptan ayrılacağını doğruladı

 Choa bu duyuruyu Instagram’ı üzerinden hayranlarına uzun bir gönderiyle yaptı

Merhaba, Bu Choa.

Eminim birçok insan ani ara verme haberlerimle şaşırmıştır.
Birçok insan benim için endişelendi ve beni merak etti; bunun için çok müteşekkirim.
Biraz geç ama dinlenmem gerektiği  için ani bir ara vermek zorunda kaldım ve bu karara kolay bir şekilde varmadım.

AOA çıkış yaptığında çok fazla sevgi görmedi o yüzden sevginin değerli bir şey olduğunu öğrendim çünkü önemli. Bu yüzden genel olarak aldığım sevgi ve destek için çok minnettarım.

Grubun ablasıydım ama kalbimde hala küçüktüm. Promosyon yaparken ağlamak istediğim çok fazla zaman oldu. Ancak insanların gelip beni desteklemesinin sebebi gülümsediğimi ve neşeli yanımı görmekti. Bunu biliyordum ama içten içe ağlamak istedim. Bu döngü böyle devam etti ve bunun beni hasta ettiğini fark ettim.

İnsomni ve depresyon süreci yaşadım ve tedavi dahi gördüm. 2 yıl içine promosyonlarım biraz azaldı ama dinlendiğim zaman bile bu gerçek bir dinlenme değildi. Üzerimde hala çok fazla göz vardı ve eğer bu his devam ederse grubuma engel olacağımı fark ettim.

Şirketimle konuştuktan sonra bugünden itibaren…AOA’in bir parçası değilim. Grubu bırakacağım ve umarım insanlar grubu desteklemeye eder.

8 yıl boyunca bir ünlü olarak promosyon yaparken çok fazla şey öğrendim. Ayrıca şu anda yüzleştiğim bu zor zamanların zaman geçtikçe büyümemde yardımcı olacağının farkına vardım. Bunu öğrenmem için bir fırsat olarak görüyorum.

Bu yıldan itibaren, 28 yaşında, hayatımın bu dalgalı bölümünü düşüneceğim ve kalan 20’li yaşlarım ve gelecekte daha iyi bir ben için çalışacağım.

Kişisel aktivitelerim dışında aklımda başka aktivite yok. Artık korkmadığımda ve daha iyi olduğumda…daha iyi bir benle döneceğim.

Lütfen beni destekleyin ve  zamanı geldiğinde benim için en iyisini dileyin. Eğer hala ”orada” olursanız, geri döneceğim.

Bu sona rağmen beni destekleyen ve benim için endişelenen çok fazla insan var. Destek ve sevgi için minnettarım.

Bunca zaman yanımda olan üyerlerim, teşekkür ederim.

Beni ve AOA’i seven herkes, gerçekten teşekkür ederim.

— Choa

 

Bu gönderiye rağmen FNC Entertainment durumun gerçek olmadığını, hala ChoA ile görüştüklerini ve ChoA’nın resmi olarak gruptan ayrılmadığını söylüyor.

 

ChoA grubu bırakması konusunda hala bizimle görüşme içerisinde. Henüz hiçbir şey doğrulanmadı. Görüşmeler bittiğinde sonuçları paylaşacağız.

— FNC Entertainment

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

80
115 shares, 80 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
1
Cute
Angry Angry
0
Angry
Fail Fail
14
Fail
Love Love
0
Love
WTF WTF
6
WTF
Like Like
0
Like
Dislike Dislike
1
Dislike
nova