Kendilerine Ben Görselim Demiyorlar Ama Benim Zevkime Uyuyorlar


65
36 shares, 65 points
Böyle olan var mı??  Gruplarının görseli sayılan Astro Cha Eunwoo, Infinite L, Bangtan V, EXO Chanyeol gibi insanlardan bahsetmiyorum, tam sizin görsel tipinize uyan diğer idollerden bahsediyorum?
 –
Şahsen ben EXO Kai, Highlight Dujun, SHINee Key, WannaOne Kang Daniel, Bangtan Jimin, Jin, Seventeen Scoups ve Joshua, Infinite Sungyeol, Woohyun, VIXX N, JBJ Yongguk, Hyunbin ve Winner Song Mino’yu beğeniyorum!!
gönderi yanıtı:
[+114][-9]
Kaynak: pann-choa
1.[+209/-102] Rapmon
 .
.
2.[+208/-67] Woozi, Suga?
 .
3.[+186/-70] Baekhyun! Yavru köpek tiplerini seviyorumㅠㅜㅜ
 .
 .
4.[+72/-24]  J-hope yakışıklı sayılmıyor mu….?? Rapmon, Suga, J-hope hepsi iyi, o yüzden neden sürekli onlara laf atıldığını anlamıyorumㄹㅇ
 .
 .
5.[+59/-9] Tatlılık dolu (ç/n: ‘mochi’ ifadesini kullanmış) ama ifadeleri aynı zamanda seksiㅠㅠㅜ Seventeen Hoshi ve Bangtan Jiminㅠㅠㅠ  Uçurum farkı olan insanları beğeniyorum (ç/n: uçurum farkı derken başta belirttiği gibi, ‘mochi’ iken aynı zamanda seksi olmalarını kastediyor)
 .
 .
6.[+58/-9] Jimin….!!.!.!!…!!!!!
 .
 .
7.[+54/-6] Bangtan Jimin!! Önceden muggle idim (ç/n: muggle kimseye hayran olmayanlar) ama Not Today’in bu sahnesini gördüğümde ona vuruldum ve fandoma katıldım…Diğer üyelerin hepsi sevimli o yüzden onları seviyorum

Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

65
36 shares, 65 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
17
Cute
Angry Angry
1
Angry
Fail Fail
0
Fail
Love Love
6
Love
WTF WTF
1
WTF
Like Like
8
Like
Dislike Dislike
0
Dislike
nova