İdol Olan Birinin Kardeşiyim


31
74 shares, 31 points

Merhaba. Gerçek hayatta idol olan birinin kardeşiyim. (Lütfen idolün kim olduğunu sormayın. Oppam sadece grubuna değil fanlarına da bağlı.)

Oppamın grubundan başka bir üyenin de fanıyım. Basitçe özetlersek oppamın grubuna da fanlık yaptığımı söyleyebilirsiniz. Oppamla da yakın olduğum grup üyeleriyle de devamlı iletişim içindeyim. Onlarla konuştuğumda hep aynı hikayeleri söylüyorlar.

Hepsi konser, fan etkinlikleri ve imza günleri yapmayı sevdiğini söylüyor. Hayranlarını cidden seviyorlar ve ünlü oldukları için gerçekten mutlu olduklarını söylüyorlar.

Millet, “eumji kültürünün” ne olduğunu biliyor musunuz? Aynı gruptaki üyelerin sevgili olduğunu hayal etmeniz. Oppalar işin bu kısmından haberdar ve ayrıca kendileriyle ilgili fanficler de okuyorlar. Bana bazı detayları anlatmadılar ama şirket çalışanlarından duyduğum şeye bakılırsa bu bayağı ciddi.

Tabiki ünlü oldukları için sasaengler ve ship gibi şeyleri düşünmek zorundalar ve bu tip şeylere karşı oldukça toleranslılar. İnsanların sosyal medyada bu gibi şeylerden bahsetmesini sorun etmediklerini söylüyorlar ama imza günleri ya da konser gibi etkinliklerde fanların bu konuyu açmamasını tercih ediyorlar. Fanların imza günlerinde onlara gidip “fanfic okuyor musun?”veya “oppa, hangi shipi seviyorsun” diye sorduklarından ya da konserde sadece üyelerle el ele tutuşuyorken hayranların ”sevgililer” demesinden bahsediyorlar. Oppalar insanların bunu yapmayı bırakmasını tercih ettiklerini söyledi.

Sadece gülümseyip bunu sorun etmiyor gibi davranıyorlar ama gerçekten çok şaşırıyor ve nasıl cevap vereceklerini bilmediklerini söylüyorlar.

Ayrıca kimin kimle oda arkadaşı olacağına karar verirlerken en ünlü ”ship çiftinin” birlikte uyumasını engelliyorlar. Yani A B C D aynı gruptaysa, en az ship yapılan çifti aynı odaya koyuyorlar (Gruptan gruba değişebilir ama oppamın grubu böyle yapıyor).

Bazen hayranlar için kasıtlı olarak el ele tutuşup birbirlerine gülümsediklerini söylediler ama bunu yaparken üyelerin sadece şirin ya da yakışıklı olduğunu düşünüyorlar. Onlara karşı bir ilgileri olduğu için değil, birbirlerini sadece iş arkadaşı ya da normal arkadaş olarak görüyorlar.

İstediğiniz her çifti hayal edebilirsiniz ama lütfen resmi etkinliklerde bundan bahsetmeyin. Bazen oppa eve geldiğinde ve bir şeylerden yakındığında genelde bu hep sasaengler ya da çiftler hakkında oluyor. Cidden, insanlar etkinliklerde bundan bahsettiğinde beyninin durduğunu söylüyor. Bunun yüzünden bazen çıkış yaptığına pişman oluyor.

Fanlar oppanın en değer verdiği şey ama zaman zaman işleri zorlaştırıyorlar. Bunu okuduğunuz için teşekkürler.

(Bu gönderiyi 1 saate sileceğim çünkü oppama sorun yaratabilir)

Image result for idols hugging

(gif orijinal gönderide olmayıp İngilizce kaynak tarafından eklenmiş)

gönderi yanıtı:
[+1,303][-26]
Kaynak: pann-choa

1.[+288/-2] Bunun uydurma olmadığı belli ve kesinlikle + oy vereceğim.

2.[+285/-6] Uydurma ya da gerçek umrumda değil. Ama cidden “eumji kültürünü” sadece gizlide tutalım (ç/n: eumji = gizli). Lütfen V-app’lerde shiplerden bahsetmeyi kesin.
3.[+258/-2] Ciddenㅋㅋㅋㅋㅋ Her imza gününde shiplerden bahseden bir deli vardır;;;;
4.[+70/-0] Bunun gerçek ya da uydurma olması umrumda değil, neden idollerin önünde shiplerden bahsedersin ki?; Ben onlarla bunun hakkında konuşmak bile istemezdim. Ayrıca YouTube videolarındaki bu tarz yorumlardan da nefret ediyorum.
5.[+48/-0] Cidden ama lütfen V-app yayını sırasında bundan bahsetmeyin. Her şeyi aşırı garipleştiriyor, biasınız öyle şeyleri okurken nasıl hisseder biliyor musunuz..?

 

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

31
74 shares, 31 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
0
Cute
Angry Angry
11
Angry
Fail Fail
0
Fail
Love Love
1
Love
WTF WTF
12
WTF
Like Like
22
Like
Dislike Dislike
1
Dislike
nova