İnanılmaz? Kai’nin Big Issue Dergisi Tükendi?


49
63 shares, 49 points

Kai Big Issue’nun kapağına model oldu ve sadece 2 günde tükendi.
Şu anda ek kopyaları basmaya çalışıyorlar.
Fiyatı 5000won (~yaklaşık 20 TL) ama 2500won kadarı (7 TL) bağışlanıyor o yüzden insanlar metro istasyonlarına akın edip alabildikleri her şeyi alıyorlar.
İlk günden yeteri kadar kopyaları olmadığını fark ettiler, birçok dükkan hepsini satıyordu ama 2 gün içinde hepsi tükendi!!

“(ç/n: bilmeyenler için Big Issue kazancın yarısının evsizlere gittiği bir magazin dergisi. Evsiz insanlar bu dergiyi satmak için satıcı olarak işe alınıyorlar 🙂 )”

İşte ellerine derginin bir kopyasını alan hayranların tepkisi

“Ağlamak üzereyim ㅠㅠ ofisten çıktığım gibi bu dergiyi satın almak için tüm yolu nefes nefese kalarak koştum. Satıcı, insanlar tek seferde  5-10 kopya satın aldıkları için Kai’nin evini geçindirmesine yardımcı olduğunu ve bana geri kalanlarını alabileceğimi söyledi. Jongin-ah, senin sayende insanlar kışlarını daha sıcak geçiriyor <3”

Big issue’nun editörü de ilk günden sonra o kadar şok olmuştu ki bir şey yayımladı

“#BigIssue’nun ilk satış günü, bu bir zincir etkisi mi? Ardı ardına her yerde tükeniyor, EXO-L’ler, satıcılarımızın erkenden işlerini bitirip gitmelerine yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim…Çok teşekkür ederim, oldukça duygulandım. Kai nerede? Onu görmeli ve iyice eğilerek onu selamlamalıyım…”

Kai ayrıca ödül konuşması yaparken dolaylı yoldan bundan bahsettiㅠㅠ
İşbirliği yapan tüm hayranlara teşekkür etti ㅠㅠ

gönderi yanıtı: 
[+733][-210]
1.[+148/-14] Big Issue dergisinin editörü bir teşekkür postu yayımladıㅠㅠ
(bu etkinlikten birçok şey öğrenmesi gerektiğini söyleyerek hayranlara, Kai’ye ve SM’e teşekkür ediyor)
.
2.[+141/-16] Kai’yi tanıdıkça onu daha çok seviyorsunuzㅠㅠ EXO hayranları da evsiz insanlara yardım etmek için uğraştı, neyse, bu etkinliğin neticeleriyle gerçekleşen şeyleri çok sevdim, duygulandımㅠㅠ
.
3.[+131/-19] İnsanlar şimdi ona metro meleği diyorㅋㅋㅋ Onun sayesinde metro ve alt geçitlerdeki satıcılar yeni satış rekorları kazandı ve o kadar şaşırdılar ki içlerinden biri Kai’ye kapak sayfasındaki melek dediㅋㅋㅋ ㅠㅠ Ah, duygulandım
.
4.[+109/-67] Bu kadar harika bir sanatçının varlığını görmek güzel ama neden hayranlar…böyle…
.
5.[+42/-3] Arkadaşım EXO-L ve en çok Kai’yi seviyor. Bu fotoğraf çekiminin arkasındaki neden hayır işleriyle ilgili olduğu için satın alma isteğimizi daha da arttırdı. Arkadaşım 60 kopya aldı…İnanılmaz. Kai ve EXO hayranları harika.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

49
63 shares, 49 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
7
Cute
Angry Angry
0
Angry
Fail Fail
3
Fail
Love Love
5
Love
WTF WTF
1
WTF
Like Like
15
Like
Dislike Dislike
0
Dislike
nova