En Kötü 5 Eğlence Şirketi


30
32 shares, 30 points

(resim temsilidir)

1. SM 

Şirket bir banka olsaydı, şarkıcılar banka kartları olurlardı ve fanlar ATM’ler olurdu.Sm parayı çok seven bir şirket.İşlerini iyi yapmıyorlar ama pahalı mallarını deli gibi satıyorlar. Aynı zamanda erkek ve kadın idoller arasında ayrım yapan en kötü şirketlerden.Eğer kadın idollerinin koreografi videolarını toplarsanız 5 bile olmaz. F(x) ‘in son dönüşü Twice’in ilk çıkış tarihi…

2. YG 

Paraya çok önem vermiyorlar.Sonuç odaklılar ve sanatçılarını mücevher gibi kutuda saklıyorlar.Bu sefer YG, Black Pink’in iyi sonuçlarından etkilendi, bu yüzden Instagram üzerinde 2 kat daha aktif oldu.Fanlar bianslarının yıl içinde dönüş yapıp yapmayacakları hakkında çok endişeleri var.Lee Hi ‘nin son geri dönüşü 2 yıl önceydi.CEO şimdi Japon pazarına girmek istiyor ve sanatçılarını sürekli olarak oraya yönlendiriyor.

3. CUBE

Onların takma adı başarısız Küp.Onlar geri dönüşler yapmakla tanınan bir şirket değil , daha çok sanatçı biriktiriyorlar. Fanlarla iyi ilişkileri olan güvenlik görevlilerini kovdular.Kısa kareografiler yerine ayaklı mikrofon kullanmayı tercih ediyorlar.Ama bugünlerde iş başındalar ve geri dönüşlere iyi çalışıyorlar.

4. Pledis

Nereden başlayayım bilmiyorum, onlar sadece umutsuz vaka.Söyleyecek çok şey var. Bütün gece sürebilir.Korede tanıtım yapmaları gerektiğinde, sanatçılarını Japonya’ya gönderirler.Hiçbir şey yapmıyorlar ama çılgınlar gibi yeni sanatçılara çıkış yaptırıyorlar.Ama bugünlerde çalışmaya başladılar gibi.

5. Woollim

Bugünlerde o kadar sessizler ki  neredeyse acınacak seviyede.Eskiden topluluklar arasında en kötü şirketlerden biriydi. Sanatçılarını tuzağa düşüren şirketlere geldiğinde de birinciler.Infinite çıkış yaptıklarında en iyisini yapmaya çalıştılar.Sanatçılarına destek olmazlar.Bu sefer eser hırsızlığı şirketi olarak suçlanıyor.Ama bütün kötü yorumları sanatçılar alıyor.

 

bonus şirket

6. YMC/Swing

Ne kadar düşünürsem düşüneyim fancamları neden yasakladıklarını anlamıyorum.Paraya önem vermekte Sm den sonra 2. sırada yer alıyor.Yurtdışında popüler olduklarını düşünüyorlar mı bilmiyorum.Çıkış yapalı 1 yıl bile olmamış sanatçıları yurt dışında tur yaptırdı ve boş koltuklarla geri döndü.Sonunda sanatçılar boş koltukların karşısında gösteri yapmaktan bıkmaya başladılar.Bir sonraki SM’ye dönüşebilen bir şirket.

Post [Enter-talk]

[+241][-13]

orjinal post : burda

1.[+195][-4] TS nerede ? TS’yi bu listenin dışında bırakamazsın.

2.[+100][-2] Woollim hakkında garip olan şey şirket içinde,CEO dan menejerine kadar herkes iyi ama şirket kötüㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ. Bir şirketten daha çok, sadece bir grup arkadaş gibi hissettiriyor.

3.[+66][-3] Woollim skandallarda bilgi vermekte gerçekten çok kötüler her zaman aptalı oynuyorlar.ㅠㅠㅠ Açıklama yaptıklarında bile ellerine yüzüne bulaştırıyorlar.Umarım biri nasıl yapılacağını onlara öğretir.Çocuklar Woollim’i sevdiklerini söylüyor ama …Her neyse,iyi oldukları zamanlar oldu ama kötü olduklarında, en kötülerdi ㅠㅠㅠ

4.[+49][-1] Şimdi daha çok korkuyorum,Pledis çok çalışıyor.Lütfen sıkı çalışmaya devam edin.

5.[+39][-1] Sm büyük ölçekte ezik bir şirket.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

30
32 shares, 30 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
1
Cute
Angry Angry
4
Angry
Fail Fail
10
Fail
Love Love
3
Love
WTF WTF
5
WTF
Like Like
5
Like
Dislike Dislike
0
Dislike
Patesi