Gruplarının Beyni Olma Yükünü Taşıyan İdoller


57
7 shares, 57 points

EXO – Suho

Eğer EXO’nun beynini düşünecek olursanız, benim aklıma ilk Suho geliyor. O henüz çaylakken insanlar onun okulda iyi bir dereceye sahip olduğunu söylemişlerdi..! (+ o gerçekten de Gangnam’ın 8. bölge lisesine gidiyordu) Orada genel sınav yaptıklarında o oldukça bilgili görünüyordu. O bir aktör olmak için okudu ve çeşitli şeyler üzerinde çalışmayı zevk olarak görüyor. Ayrıca ikna edici ve hoş konuşuyor.

BTS – Rap Monster

RapMon Problematic Men’de ortaya çıktığında, zeki idoller arasında yükseldi ve popüler oldu. Ayrıca bir çok yeteneği var. Lisedeyken sıralaması ülke genelinde 1.3% dilimdeydi. Ortaokula başladığında TOEIC (İngilizce yeterlilik sınavı) sınavından 850 puan almıştı ve IQ’su 148’di.. Henüz hiç deniz aşırı ülkelerde yaşamamasına rağmen İngilizcesi de oldukça iyi. Diğer dilleri öğrenmek için de çok çaba harcıyor.

Infinite – Sunggyu

Ortaokuldayken, okul genelinde ikinci sıradaydı. Liseye başladığında ise okul genelinde 10. sıradaydı. Sadece iyi notlar değil, aynı zamanda bir grubu vardı. Okulumda onun gibi havalı bir sunbae’m olmasını gerçekten çok isterdim ㅎㅎ Yayınlarda zeki kişiliğini ön plana çıkarmaz, ama konuştuğunda kulağa oldukça bilgili gelir. O da dehalıkta şaşırtıcı oldu!

Block B – Park Kyung

İlk başta Block B’nin hangi üyesinin bu temaya uygun olacağını merak ettim, daha sonra onu Problematic Men’de gördüğümde problemleri çözme şekli bana onun ne kadar olaganüstü düşünceleri olduğunu fark etmemi sağladı. Bundan daha farklı ne yapabilirim diye düşünüyor hissi verdi bana, o farklı bir boyutta mı düşünüyor…? ㅎㅎ

Shinee – Key

Aslında beyin söz konusuysa, lisenin üçüncü yılında 2. sırada yer alan Onew de var. Ama şahsen ben, Key daha çok dil bildiğinden, ayrıca çok meraklı ve faklı alanlarda parlayabildiğinden, Shinee’nin beyni olma konusuna daha uygun olduğunu düşündüm. Onun yayın mantığı ile insanları ikna kabiliyeti şaşırtıcı!

B1A4 – Jinyoung

Onun hakkında bilgim yoktu ama aslında Jinyoung yabancı dil okulundan Çince ile mezun olmuş! Ayrıca yabancı dil okulları arasında en iyi derecelerden birine sahip. Hemde bir bestekar, çok yönlü görünüyor.

VIXX – Hyuk

Normalde VIXX’in beyin temsilcisi N. Ama Hyuk da çalışma konusunda oldukça iyi. Ailesiyle eğer ünlü olmak isteyişine izin verirlerse, okulu ilk 10’da bitireceğine dair söz vermiş. Öncelikle bunu başarması olağanüstü, ama daha olağanüstü olan notları sabit olduğundan bunu yapmasının hiç de kolay olmaması. O yayındayken, insanlar ona hep bir bebek gibi davranır, ama o derin düşüncelere dalmış gibi görünüyor.

B.A.P – Bang Yongguk

O da aynı Hyuk gibi ailesiyle, okulu birincilikle bitirirse ünlü olmasına izin verecekleri bir anlaşma yapmış ve gerçekten de birincilikle bitirmiş….ㅎㅎ O birinci olmayı düşündüğü için aniden çalışmaya başlamadı, şahsen ben Yongguk’un gerçekten zeki olduğunu düşünüyorum. Onun lise diploma notu oldukça iyi, iyi bir üniversite de eğitim alabilir gibi görünüyor.

ZE:A – Siwan

Herkes Siwan’ın ünlüler arasındaki beyinlrin parçası olduğunu bilir. O Busan Makine Mühendisliği bölümündeyken, herkes onun notlarını bilirdi, okul müdürü bile.. O gerçekten çok çalışkan, ünlüyken TOEIC sınavına girdi ve 820 puan aldı.

Netizen Yorumları;

// Gyu, Genius’un ilk bölümünde tüm cahil hareketleri yaptı ve sonradan da tam tersini ㅋㅋㅋ Üyeleriyle hafıza oyunu oynadığında ise birinci oldu ㅋㅋ //

// Sunggyu Genius’da oldukça havalıydı ㅠㅠ O dönemde bir çok kişi fandoma katıldı //

// Ben fandoma Genius’u izledikten sonra katıldım ㅠ //

// İşte beyin-idol.. Deha Gyu ㅠ //

// Yabancı ropörtajlarda neler olduğunu tek anlayabilen ve yanıtlayabilen kişi… RapMon’umuz seni seviyorum //

// Genuis’da ki en iyisiydi… //Hem yakışıklı hem zeki olmaz ki canım ^^
Siz bu dahi idoller hakkında ne düşünüyorsunuz?

~yookiecookie


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

57
7 shares, 57 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
2
Cute
Angry Angry
1
Angry
Fail Fail
0
Fail
Love Love
5
Love
WTF WTF
3
WTF
Like Like
4
Like
Dislike Dislike
0
Dislike
yookiecookie
Fangirl olmayı kabullenememiş bir Fangirl..