Sohee Yeni Fotoğraflarında Rüya Gibi Bir Görünüm Yansıttı


66
1 share, 66 points

 

 

HABER: “Hülyalı Bakışlar” Ahn Sohee’nin Şık ama Rüya Gibi Görünümü


1. [+527, -56] Dürüstçe söylüyorum Sohee’nin ‘Train to Busan’ yüzünden aldığı tüm nefretin çok ileriye gittiğini düşünüyordum ama filmi geçen gördüm ve fikrimi değiştirdim. Oyunculuğu çok kötüydü, telaffuzundan tonlamasına kadar her şey kötüydü..

2. [+498, -50] Şarkı söyleyemiyor… oyunculuk yapamıyor… Buraya kadar gelebilmek için önceki hayatında ülke mi kurtardı…?

3. [+425, -55] Lütfen oyunculuğu bırak…

4. [+43, -14] Nasıl onu Sulli’yle karşılaştırabilirsiniz? En azından Sulli güzel, Sohee baştan aşağı çirkin.

5. [+37, -6] Park Jin Young sihrini kullandı. Tabiki şu an farklı görünüyor ama bu görünüşle ve bu yetenekle nasıl bu kadar ilerleyebildi aklım almıyor

6. [+36, -9] Lütfen yine oyunculuk yapma…’Train to Busan’ı gördüm ve sadece… iç çektim

7. [+31, -4] Kariyeriyle ilgili her şey yanlış hissettiriyor… Normal toplumda süper yetenekli olmayıp ortalama yeteneğinin olması sorun değildir ama o bir ünlü, sadece ortalama olarak idare edemez. Yeteneği yoksa varyetede zekice komik olmalı ama onun varyete şovlarıyla ilgili tek hatırladığım utangaç olması… Onunla ilgili hep doğal olmayan bir şeyler var. Ondan daha iyi bir sürü oyuncu, şarkıcı ya da dansçı var… Şu anki konumunu fark edememesi üzücü.

8. [+28, -4] ‘Train to Busan’ı izledim ve dürüst olmak gerekirse Suzy’den iyiydi… Suzy’nin ‘Uncontrollably Fond’daki utanç verici, iğrenç oyunculuğuna hayranlarının iyi ya da tanrıça gibi olduğunu söylemeleri her zaman sinirimi bozuyor ama Sohee Suzy’den daha iyiyken tonlarca daha fazla nefret alıyor

9. [+24, -10] Sohee ‘omona’ zamanlarında şu anki ‘Shy Shy Shy’ ya da ‘Pick Me’ çılgınlığından daha büyüktü… ama şu an o kadar ortalama ki diğer aktirislerin arasında.
10. [+16, -3] Yeteneksizliğin ikonu

 

 

-Nova


Beğendin mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş!

66
1 share, 66 points

What's Your Reaction?

Cute Cute
0
Cute
Angry Angry
0
Angry
Fail Fail
0
Fail
Love Love
0
Love
WTF WTF
0
WTF
Like Like
0
Like
Dislike Dislike
0
Dislike
nova